Ametlikud teated, Are, Sauga

Liikluskorralduse muudatused Sauga-Pärnu 2+2 teelõigul

AS TREF Nord teatab: Jänesselja ringristmiku Sauga keskuse poolne osa avatakse juuli esimesel nädalal. Seejärel alustatakse Kilksama poolse osa ehitusega. Kilksama-Urge suunas ja Alexela Täkupoisi tanklasse saab liikuda, kasutades Lepplaane (riigitee 19210) ning Lomba teed. Hirvela inimesed saavad Pärnu linna sõita, kasutades Lomba teed ja Lepplaane teed. Lepplaane teelt tehakse võimalikuks vasakpööre ehk praegune linnast välja viiv kaherealine tee osa tehakse kahesuunaliseks.

Sauga-Pärnu 2+2 teelõigul avati 21. juunil Ehitajate tee ristmikul teine vasakpöörde rida.  Seoses jaanipühade ja Pärnu Hansapäevadega töid Ehitajate tee ristmikul peatatakse kuni 30. juunini.  Ehitajate tee ristmiku III etapi ehitustöödega alustatakse uuesti 1. juulil, siis tuleb jälle üks vasakpöörde rida sulgeda. Tööd kestavad septembri lõpuni.

Liiklusskeem