Ametlikud teated

Tere tulemast Tori valla uudisteportaali!

Tere tulemast Tori valla uudisteportaali uudised.torivald.ee, mille loomisel lähtusime kasutajasõbralikkusest ja lihtsusest.

Valla ametlik koduleht torivald.ee jätkab samuti tegutsemist, kuid kannab edaspidi peamiselt ametlike teadete edastamise funktsiooni (elektroonilised enampakkumised, detailplaneeringud, valla pakutavad erinevad toetused ja nende taotlemine jms).

Uus uudisteportaal koondab lisaks ametlikele teadetele kokku kõik muudki uudised, vallas toimuvad sündmused ja üritustel jäädvustatud pildigaleriid.

Uudiseid on võimalik filtreerida konkreetse piirkonna järgi (Are, Sauga, Sindi, Tammiste, Tori ja kogu Tori vald). Sarnaselt ametlikule kodulehele on uudisteportaaliski rubriik „Ametlikud teated“. Sündmuseid saab selekteerida nii kuu kui teema järgi (näiteks kontsert, koolitus, perepäev, liikumissündmus jms).  Portaali lehe üleval paremas servas on olemas ka detailne otsing, mis aitab infot kiiremini leida.

Õige pea on võimalik läbi uudisteportaali tellida endale ka Tori valla uudiskirja, et olla veelgi paremini kursis kodukohas toimuvaga. Anname selle võimaluse avanedes sellest kindlasti ka teada!

Oleme uue uudisteportaali alles äsja avalikuks teinud, kuid jätkame veel viimistlemist. Selle käigus oleme väga tänulikud kõigi tähelepanekute ja soovituste eest. Palun saatke oma ettepanekud ja mõtted e-mailile uudised@torivald.ee. Samale meiliaadressile võib saata ka ideid ja mõtteid, millest me järgmisena uudisteportaalis kirjutada võiks.