Ametlikud teated, Tori vald

Tori vallas on pakendite üleandmine jäätmevedajale tasuta

Ragn-Sells AS on elanikele teada andnud, et pakendite äravedu (eramajade kollase pakendikoti teenus ja korteriühistute pakendikonteinerite tühjendamine) muutub 1. juunist tasuliseks. Tori valla elanikud, kes on pakendite äraveoks kasutanud Ragn-Sellsi teenuseid, aga ei taha tulevikus selle eest maksta, saavad pakendid tasuta üle anda korraldatud jäätmeveo teenuse osutajale, Eesti Keskkonnateenused AS-ile.

Selleks tuleb:

• tellida jäätmevedajalt vastav teenus kas e-posti teel viljandi@keskkonnateenused.ee või telefonil 435 5025;
  • pakendeid saab koguda kas kogumiskotiga või kogumismahutiga. Tasuta kogumiskoti annab elanikule jäätmevedaja;
  • kogumismahuti saab osta või rentida jäätmevedajalt või osta poest. Kui korteriühistul või eramaja omanikul on sobiv mahuti juba olemas, siis võib seda kasutada;
  • korteriühistutel on võimalus kasutada kogumismahutit, eramajadel aga vastavalt sobivusele nii kogumiskotti kui mahutit.

NB! Pakendite äraveo teenuse tellimisel uuelt jäätmevedajalt ei katke senine tellimus automaatselt, seda tuleb teha eraldi.

Küsimuste korral võtke ühendust keskkonnaspetsialisti Janne Soosaluga telefonil 525 3929 või e-posti teel janne.soosalu@torivald.ee.