09.10.2024
Ametlikud teated, Tori vald

Vabaühenduste tegevustoetuse taotlemise tähtaeg on 1. november

Vabaühendused saavad kuni 1. novembrini (k.a) taotleda vallavalitsuselt tegevustoetust. Tegevustoetust antakse taotleja põhikirjaliste eesmärkide ning tegevuse korraldamiseks ja tema kestva arengu tagamiseks. Toetus on mõeldud eelkõige taotleja igapäevaste kulude (mh taotleja omandis või valduses oleva kinnistu haldus-, transpordi-, side-, kantselei-, personali-, koolituskulu jm) katmiseks. Üldjuhul antakse tegevustoetust ühele taotlejale maksimaalselt 15 tuhat eurot aastas.

Tegevustoetuse saamiseks võivad taotluse esitada mittetulundusühingud ja sihtasutused:

• kes on registreeritud ja tegutsevad Tori valla haldusterritooriumil ja kelle põhikirjaliste eesmärkide hulka kuulub valla kultuuri-, noorsoo- ja sporditegevuse arendamine või elukeskkonna parendamine ning kohaliku omaalgatuse arengule kaasa aitamine;
  • kes on registreeritud väljaspool Tori valda, kuid kelle tegevusest saavad kasu Tori valla elanikud.

Tegevustoetust võivad taotleda ka avalikes huvides tegutsevad ühingud.

Vabaühenduste ühekordset toetust ja kaasfinantseerimise toetust saab taotleda aasta ringi.

Üritus(t)e korraldamise taotlust saab esitada kolm korda aastas (1. märtsiks, 1. juuliks või 1. oktoobriks).

Rohkem infot ja taotlemine valla kodulehel www.torivald.ee > Teenused ja toimingud > Vabaühenduste toetuse taotlus.

Küsimuste korral võtke palun ühendust: arendusspetsialist Ave Lääne, tel 5749 3555, e-post ave.laane@torivald.ee.