Ametlikud teated, Are, Sauga, Sindi, Tammiste, Tori, Tori vald

Aprillist teenindab kogu Tori valla veeteenuse tarbijaid Pärnu Vesi

Osaühing Sindi Vesi ja aktsiaselts Pärnu Vesi ühinesid. Sellest tulenevalt teenindab alates 1. aprillist 2024 kogu Tori valla veeteenuse tarbijaid Pärnu Vesi.

Meelespea tarbijale:

• Kõikides Sindi Vee senistes piirkondades kinnitatud vee- ja kanalisatsiooniteenuse hinnad jäävad kehtima.
  • Sindi Vee klientide teenuslepingud lähevad automaatselt üle Pärnu Veele ehk tarbijad ei pea lepingut ümber tegema.
  • Sindi Vee kontor ja kassa on alates 22. märtsist suletud. Pärnu Vee kontor ja kassa asub aadressil Vingi tn 13, Pärnu linn. Arveid on võimalik tasuda nii sularahas kui kaardiga.
  • Tarbijad, kellel on e-arve püsimakse leping pangas, peavad sõlmima pangas uue lepingu, märkides uueks makse saajaks AS Pärnu Vesi. Muudatuse saab teha peale esimest arvet. Juhime tähelepanu, et kliendi viitenumber muutub.
  • Pärnu Vee kliendiinfo telefon 445 5660 töötab ööpäev läbi ning sealt saab infot ka avariide korral.

Märtsikuu tarbimise arved esitab juba Pärnu Vesi.

Veenäidud palume esitada hiljemalt 5. aprillil:
– Pärnu Vee koduleheküljel www.parnuvesi.ee
– helistades automaatvastajal 445 5652
– kirjutades vesi@parnuvesi.ee

Uutel potentsiaalsetel tarbijatel palume kasutada Pärnu Vee kodulehelt leitavaid juhiseid ja avalduste vorme, küsimuste tekkides saab infot telefonilt 445 5660 või kirjutades vesi@parnuvesi.ee.

Paakauto teenuseid osutab Pärnu Vesi ettevõtte kodulehel asuva hinnakirja alusel. Teenuse saab tellida  kodulehel asuva broneerimiskalendri kaudu: https://www.parnuvesi.ee/broneerimiskalender/

Paakauto teenust saab tellida ka teistelt pakkujatelt.