Lapsevanemaid oodatakse vanemlusprogrammi “Imelised aastad”

7. augustil 2024 algab Tori vallas taas vanemlusprogrammi „Imelised aastad” koolitus. „Imelised aastad” on 4-kuuline programm vanematele, kes vajavad tuge ja soovivad õppida, kuidas laste kasvatamisega paremini toime tulla.

Koolitusele ootame osalema 2‒8-aastaste laste vanemaid, aga miks mitte ka vanavanemaid, kes laste kasvatamises ja hoidmises osalevad.

Koolitus on mõeldud neile, kes soovivad saada vastuseid lapse kasvatamisel tekkinud küsimustele ja õppida, kuidas paremini toime tulla ning kelle lastel on esmased käitumisprobleemid, nt kohatine agressiivne käitumine, hüperaktiivsuse ilmingud, hajutatud tähelepanuvõime, valetamine, sõnakuulmatus jne.

Koolitust viivad läbi kaks grupijuhti, grupis on maksimaalselt 14 inimest. Koolitus hakkab toimuma kord nädalas kolmapäeviti kell 17.30‒19.30 Sindi Sotsiaaltöökeskuses.

Koolituse alguses ja pauside ajal pakutakse kerget einet, samuti on olemas lapsehoidja. Koolitus on tasuta.

Rohkem infot koolitusse kohta: https://tarkvanem.ee/koolitused/imelised-aastad/

Lisainfo ja registreerimine telefonil 5309 3130 või e-kirja teel gerlin.kore@torivald.ee