22.07.2024

Mälestiste ja muinsuskaitsealal asuvate hoonete renoveerimiseks saab toetust taotleda muinsuskaitseametist ja KredExist

Augustis avaneb muinsuskaitseameti tähtajaline taotlusvoor, kust saavad mälestise omanikud või valdajad küsida toetust mälestiste ja muinsuskaitsealal asuvate ehitiste restaureerimiseks, konserveerimiseks ning hooldamiseks. Taotlusvooru avanemiseni on veel veidi aega, kuid kuna taotlusele tuleb lisada kaks võrdlevat hinnapakkumist, soovitame kõikidel huvilistel juba pakkumiste võtmisega algust teha. Täpsemalt saab taotlusvooru tingimuste kohta lugeda siit. Taotlusi saab esitada ajavahemikul 01.08.-30.09.2024.

KredExi toetustest saab lähemalt lugeda KredExi kodulehelt ning toetuste infotundi saab järelvaadata siit