Ametlikud teated, Tori vald

Ootame kandidaate kauni kodu konkursile

Tori vallavalitsus korraldab kauni kodu konkurssi, et tunnustada inimesi, kes muudavad meie ümber oleva ruumi järjest ilusamaks. Pea igas kodus kuuleb komisjon lauset, et kõik on veel pooleli ja me teeme seda vaid enda jaoks.

Aiarahval ongi alati palju plaane ja ideid, mida katsetada. Samas oleme ka kuulnud, et nautimiseks jääb vähe aega, ikka on vaja siit-sealt sättida. Aia rajamine ja hooldamine ongi suur ja järjepidev töö.

Tunnustamaks suurt tööd ja innustamaks kõiki oma kinnistut heakorrastama ootab vald taas kauni kodu konkursile kandidaate.

Konkurss on suunatud tihe- ja hajaasustuse kodudele, korterelamutele, äri- ja tootmisobjektidele. Vald premeerib iga kategooria võitjat 1000 euro ja majamärgiga. Võitjad esitatakse järgmisel aastal Pärnu maakonna kauni kodu konkursile.

Konkurss toimub järgmistes kategooriates:

• pereelamud tiheasustuses;
  • talumajapidamised või pereelamud hajaasustuses;
  • korterelamud (kaks ja enam korterit);
  • sotsiaal-, äri- ja tootmisobjektid.

Kandidaate võivad konkursile esitada kõik isikud, omaniku nõusolekul võivad selleks olla ka naabrid või teised tuttavad. Üks kinnistu võib sobivuse korral kandideerida eri kategooriates.

Kandideerimiseks või kandidaadi esitamiseks tuleb vallavalitsusele esitada kirjalikult vabas vormis osalemistaotlus 1. juuniks (e-post tori@torivald.ee, postiaadress Pärnu mnt 22, Sindi, Tori vald 86703, Pärnumaa).