12.07.2024

Tori valla koolid otsivad uusi õpetajaid ja spetsialiste

Kas oled otsimas oma esimest töökogemust või soovid uusi väljakutseid mõnusamas keskkonnas? Tori valla koolid vajavad sind!

Tori valla koolid otsivad pühendunud ja kirglikke õpetajaid, kes soovivad anda oma panuse haridusvaldkonda. Meie koolides on kohad nii noortele ja ambitsioonikatele pedagoogidele, kes soovivad oma karjääri alustada, kui ka kogenud õpetajatele, kes otsivad uusi väljakutseid või lihtsalt inspireerivat töökeskkonda.

Sind ootavad:

Suur potentsiaal

Tori vald on viimasel ajal näidanud märkimisväärset elanikkonna kasvu. Tori vald on Pärnumaa suurim vald, kus elab üle 12 500 inimese. Rahvaarvu kasvule on kaasa aidanud Pärnu linna lähedus, mis muudab selle atraktiivseks elukohaks neile, kes soovivad linnalähedust ja samas ka rahulikumat elukeskkonda. Tori vald on hästi arenenud infrastruktuuri ja mitmekesiste teenustega, mis hõlmavad haridusasutusi, spordirajatisi ja aktiivset kogukonnaelu. Veel mõned eelised siin töötamisel:

• toimivad ja aktiivsed kogukonnad. Siin ootab sind hooliv kollektiiv ja avatud kogukond, kes hindab haridust ja õpetajate tööd;
  • kaunis loodus ja rahulik elukeskkond. Tori vald pakub elamiseks ja töötamiseks ideaalse keskkonna, kus on võimalik nautida loodust ja rahu. Naabriks on Pärnu linn, mis kõige olulisema osa aastast – õpetajate puhkuse ajal – kannab pealinna rolli! Kõikvõimalike festivalide ja laatade külastamisega on põnevat tegevust igal ajal;
  • motivatsioonipakett. Meie õpetajatele on ette nähtud konkurentsivõimeline palk ja erinevad soodustused. Sindi linnas kuuluvad vallale mõned korterid, mis eelisjärjekorras üüritakse vajadusel just valla õpetajatele. Huvi korral küsi saadavuse ja tingimuste kohta! (Maie Põder, tel 509 8829).

Kui oled huvitatud, siis ootame just sind!

Ära jäta seda võimalust kasutamata – tule ja saa osaks meie inspireerivast ja toetavast meeskonnast!