Tori valla uudised

14.05.2024
Tori vald

Tulekul on elanikkonnakaitse taotlusvooru infotund

Selle aasta kodanikuühiskonna innovatsioonifondi taotlusvooru infotund toimub teisipäeval, 28. mail kell 15.30-17 veebikeskkonnas Zoom.

Osalema on oodatud kohalike kogukondade, mittetulundusühingute, seltsingute esindajaid ja kohalike omavalitsuste elanikkonnakaitse, kriisivalmiduse, kogukondade koostöö, arenduse jt teemadega tegelevad ametnikud.

Infotunnil tutvustab päästeameti esindaja elanikkonnakaitse ja kriisivalmiduse teema aktuaalsust ja väljakutseid, SA Kodanikuühiskonna Sihtkapitali (KÜSK) koordinaator tutvustab tingimusi ja taotlusvormi ning kuulata saab ka kogemuslugu.

Taotlusvoor ja kodanikuühiskonna innovatsioonifondist taotletav toetus on mõeldud kogukonnakeskse valitsemisviisi edendamiseks ja elanikkonnakaitse vajaduste väljaselgitamiseks kohalikul tasandil.

Innovatsioonifond toetab kogukondade ja kohalike omavalitsuste omavahelist koostööd kogukonnakeskse valitsemisviisi kaudu ning pakub seeläbi võimaluse ühiselt tõsta elanikkonnakaitse võimekust kogukonnas.

Link infotunnile Zoomis.

Infotunnil osalemiseks ei ole vaja ennast eelnevalt registreerida. Infotund salvestatakse ja salvestuse link lisatakse KÜSKi kodulehele ning on hiljem järelvaadatav. Kogu vajalik info on leitav siit.

Lisainfot saab küsida:

koordinaatorilt Kerstin Rei, kirjutades Kerstin.Rei@kysk.ee või helistades +372 5854 5754.

Teate edastas: SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital